PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 072
oceny
5,9 10 1 279072
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

why??

ocenił(a) film na 9

Zastanawia mnie dlaczego ocena tego filmu jest tak niska...Wg mnie film zasługuje na notę powyżej 8,0. Uważam że "Testosteron" to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat.

ocenił(a) film na 4
snajper85

Bo to jest tak:
-na filmach komediaowych wiekszość komentarzy to "nie poważny ten film","niczego nie uczy"...

- w filmach typu Dramat większoś brzmi tak "nic mnie nie śmieszyło", "Taki smutny ten film... myślałem, że będzie weselszy".

-a na obyczajowych: "mało śmieszny", albo "zero akcji.. myślałem, że jakaś mafia będzie albo coś"

-na Sci-Fi "To wszystko takie dziwne było... wogóle nierealne"

-na historycznym "Myślałem, że jakieś fajne bryki będą, wyścigi... a tu co... Tylko goście na koniach"

Wg. mnie jest to żałosne... To tak jak by książke kucharską, lub słownik, krytykować, za to, że jest tam mało akcji, a kryminał, za to, że nie było przepisu na sushi...

maciekges

"A i tu się mylisz, Grucha" :D
Właśnie o to chodzi, że ten film nazywa się komedią, a nie jest śmieszny. To znaczy mnie nie śmieszy, zresztą jak widać, nie tylko mnie. Poza tym nic tu się nie dzieje. Siedzi siedmiu facetów i sobie o czymś gada (do owego "czegoś" zaraz wrócę). Co jakiś czas tylko zmieniają miejsce tego siedzenia: przy stole, z owcami, nad sadzawką. Podział na akty jak w sztuce teatralnej, tyle, że takie zwykle trwają krócej. To jest przydługie, chociaż jeszcze nie najgorzej, bo nie przekroczyli 2 godzin.
Teraz wracam do tego "gadania o czymś". Dobry film się pamięta, a z tego nie pamiętam prawie nic, ani o czym tak smędzili, ani chociażby jakiegoś zabawnego tekstu.
Owszem, zgodzę się, że to jest sprawa gustu i do mnie po prostu ten film nie trafia. Podobnie nie trafia do innych i stąd takie słabe noty. Nie wymyślajcie więc tutaj jakichś dziwacznych teorii.

ocenił(a) film na 7
maciekges

Zgadzam się w 100% oraz w tym co dopisał Gavron i Martinez88. Dokładnie taka jest prawda.

Ten film jest naprawdę dobry, nawet jak go oglądnąłem drugi czy trzeci raz to był śmieszny.

Już sam tekst rozwala:
-puka się!
-ładniejsze...

Wystarczy tylko go zrozumieć. Są nadęte bufony, które nie wysilą swojego rozumu, żeby zrozumieć aluzje czy sarkazm

snajper85

Ocena taka niska bo to typowy polski tandetny film.

ocenił(a) film na 6
kyod12

Ja na początku myślałam, że nie jest warty obejrzenia. Ale pozytywnie odbieram ten film :)

ocenił(a) film na 8
snajper85

Dla mnie na początku film był może niezbyt zabawny ale za którymś razem jak do niego wróciłem zacząłbyć coraz ciekawszy :) Tak więc ja uważam jest to jeden z lepszych filmów który połączył zarówno sztuke teatralną i filmową . Zauważcie że przez prawie 2 godziny akcja sie toczy w jednym miejscu ale dialogi i gra aktorów dodają temu filmowi coś ciekawego :)

ocenił(a) film na 6
Adi90

Też zwróciłam na to uwagę, że wszystko dzieje się w tym jednym miejscu. :)

ocenił(a) film na 6
Adi90

A dlaczego z kolei skoro za pierwszym razem Ci się nie spodobał, to do niego wracałeś?

ocenił(a) film na 6
jealouss

Film ten, ma też zaniżoną ocenę przez feministki, którym braknie dystansu do siebie.

ocenił(a) film na 9
Gavron

I przez dzieciaków, którzy nie rozumieją problemów głównych bohaterów. Moim zdaniem jedna z lepszych polskich komedii... Idealna karykatura dzisiejszych czasów.

użytkownik usunięty
snajper85

BO 50% ludzi w tym kraju to kobiety, a żadna nie przyzna się, że ten film jest jednak prawdziwy - to wiedzą tylko faceci.

ocenił(a) film na 8

Ja jestem kobieta i film mi sie bardzo podobał ;) ocena to 8+ wiec 8/10 w skali filmwebu, obejrzalam go juz trzy razy i nie raz jeszcze bede do niego wracac ;)

Najlepsze jest to, ze to cala prawda o kobietach ;>!

Swoja droga z tego co pamietam TESTOSTERON byl kinowym hitem (1,5?mln widzow jak na nasze warunki to sporo) a ocen tutaj jest dosc malo ;]

ocenił(a) film na 9
aPosing

Wreszcie normalna dziewczyna, a nie żadna feministka:) brawo dla Pani:)

ocenił(a) film na 1
snajper85

Ja jestem facetem i byłem zwyczajnie zniesmaczony po obejrzeniu tego filmu. Podobnie uczucia wywoływał we mnie film "Lejdis".

1/10

Polecam "Tajne przez poufne", inteligentna komedia, w której porusza się również tematykę stosunków damsko-męskich.

ocenił(a) film na 8
snajper85

Tak jest z filmami które zamiast akcji ukazuja rozbudowane dialogi.Druga sprawa ze nie kazdemu te dialogi przypadna do gustu, nie mowiac juz o tych ktorzy ich nie rozumieja.Dla mnie film bardzo fajny a dialogi po lekkim przymrużeniu oka bardzo zabawne.

ocenił(a) film na 9
andy1902

jezus tysiace ZNIESMACZONYCH... trzeba miec troche dystansu do swiata i samego siebie ludzie...

ocenił(a) film na 8
snajper85

Aj tam się przejmujesz oceną. Przecież bardziej liczy się to, że został on doceniony chociażby na festiwalach filmowych. Co jest ważniejsze ? Ocena ludzi siedzących po uszy w filmowej branży czy też ocena na filmwebie?

ode mnie 9/10 Film poprostu mnie powalił, Ma wszystko co powinna mieć dobra komedia. Obsadę, genialne teksty, fajne wątki poboczne.

slow92

Zastanawiam się, kto właściwie lepiej się zna na filmach. Ludzie siedzący po uszy w filmowej branży (w sensie biznesie), dla których produkcja filmu jest przede wszystkim źródłem tzw. szmalu? Towarzystwo wzajemnej adoracji, które rozdaje sobie nawzajem złote zające, diamentowe bażanty itp.? Czy może widzowie, którzy oglądają filmy?

ocenił(a) film na 10
snajper85

ten film to sztuka i tyle........super
przy tym filmie człowiek nie głupieje...świetny

ocenił(a) film na 8
j_kowal

Przy tym filmie człowiek sie doskonale bawi, jesli oczywiscie odpowiednio sie zdystansuje jesli nie potrafi sie smiac z samego siebie ;P

Dla mnie to jest prawda o zyciu pokazana w zajebiscie smieszny sposob :D

i to "ja jem cukier" Adamczyka. ;d

Zastanawiam sie nad dodaniem 1punktu temu filmowi.. bo 8 jest chyba ciut krzywdzace;d

ocenił(a) film na 7
snajper85

Niska, bo masa żałosnych ludzi oceniała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones