PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 058
ocen
5,9 10 1 279058
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

rewelacja

ocenił(a) film na 9

gdyby ten film nakręcili amerykanie (ale oni nie czują tych klimatów:) to byłby to światowy megahit. u nas jak zwykle oblany litrami pomyj przez zgraję niespełnionych malkontentów. sceny rozmów podczas wesela, te małe, niby nic nieznaczące odzywki (budzący się na moment stavros z tekstem "siedzicie tu sobie?"), te historie każdego z nich, snucie się pod koniec imprezy kiedy większość już kima, to że najlepsi z teorii są ci co najmniej wyrywają i vice versa... atmosfera tego filmu jest niby nie do podrobienia ale wystarczy udać się na spotkanie z najlepszymi kumplami na piątkowe piwo (bądź coś mocniejszego) i mamy ten sam rezultat:) ten film jest znakomity, samo życie:)

ocenił(a) film na 9
Roger88

aha, rozumiem że gro bardzo negatywnie komentujących facetów (rozumiem że kobietom może się nie podobać, ja też nie widzę nic super w lejdis) podczas spotkań z kumplami przy piwie recytuje norwida i przerwę-tetmajera, wplatając jednocześnie błyskotliwe anegdoty kulturalno-światopoglądowe:) teksty są proste bo takie mają być, jest wesele (no, prawie:), wszyscy są po głębszym więc jak mają mówić, kurde ludzie. to nie obiad czwartkowy poniatowskiego...

Roger88

Lepiej tego wszystkiego nie mogłeś ująć. Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 9
Roger88

mam takie samo zdanie, klimat filmu przedni, wogóle zgadzam się z tym co piszesz:)

ocenił(a) film na 8
Miu_Miu_4

Dokładnie o tym samym pomyślałem, samo życie normalnego człowieka, film b.dobry, klimat filmu rewelacja

born2july

Popieram.

Roger88

Bo Lejdis to ogólnie szajs. I to nie dlatego, że film "dla bab". Jest po prostu cienki.

ocenił(a) film na 8
Roger88

Nic dodać nic ująć :). Film powala realizmem polskiej imprezy :).

Tomek59_fw

polskie imprezy to dziadostwo

ocenił(a) film na 7
Roger88

Prawdę kolega napisał. Ocena 5,8 jest absurdalna. Pewnie tak niskie oceny wystawiają zniesmaczone kobitki ( co mogę jeszcze jakoś zrozumieć) i chłopcy którzy nie pili nigdy alkoholu albo uj wie co z nimi jest nie tak jeśli nigdy nie uczestniczyli w tego typu rozmowach(tego zrozumieć nie mogę).
Tatuś jest znakomity w tym filmie a reszta chłopaków też daje radę.

ocenił(a) film na 10
michalsmm

Kobiety zaniżają tą średnią zdecydowanie :) Moje kolezanki dały po 2 max 3 Boli je jaka jest prawda ujęta w tym filmie ;)

ocenił(a) film na 2
joe5_1983

Ja też dałem 2, całkowicie nieśmieszny, czerstwy i nudny. Pod koniec zasnąłem, ale to i tak lepiej niż ten szit lejdis gdzie zdążyłem zasnąć z nudów w mniej niż 20 minut

ocenił(a) film na 8
Jabolak

W filmie jest mowa o przypadkach odwrócenia cech płciowych w świecie zwierząt. Twoja wypowiedz świadczy o tym, że równiez jesteś takim przypadkiem pozornego mężczyzny, bo gdybyś faktycznie mężczyzną był, nie mógłbyś nie zauważyć i nie docenić zawartej w filmie dużej dawki, zabawnie podanej, ale wcale poważnej prawdy.

ocenił(a) film na 2
don_Vito_zly

Jeśli prawda to gówno to tak była jej duża i solidna dawka. Sory ale ten film mi się z niczym innym nie kojarzy. Nazywanie mnie pozornym mężczyzną na podstawie jakiegoś gniota to tak jakbym powiedział że nie umiesz czytać bo nie czytałeś komiksów (mimo ewidentnej umiejętności pisania którą jednak posiadasz). Ocenianie czyichś cech takich jak stanowczość, logiczność, konsekwencja działania, opiekuńczość na podstawie oceny jakiegoś gniota wydaje się babską emocjonalną reakcją. Co zrobisz teraz strzelisz focha? Jak swój obraz męskości budujesz o takie filmy to współczuję, bo męskość to cechy umysłu...
Gratuluję jednak że umiesz wyciągnąć coś z tego kalibru badziewia i że bawiłeś się dobrze. Na lejdis też się dobrze bawiłeś :D?

ocenił(a) film na 8
Jabolak

Filmu "Lejdis" nie znam, natomiast mężczyzni mający pewne doświadczenia z kobietami wiedzą o jakich prawdach mówię. Oczywiscie być może takowych doświadczeń nie posiadasz, albo się w zgoła kobietami nie interesujesz, a mimo to jesteś stanowczy, konsekwentny i bardzo opiekuńczy, ale sorry - to nie moje "klimaty".

ocenił(a) film na 8
Jabolak

Jeszcze jedna sprawa - przepraszam za tego "pozornego męzczyznę" - byłem "święcie" przekonany , że mam do czynienia z wpisem kobiety podszywającej się pod mężczyznę. Zwykłe nieporozumienie.

ocenił(a) film na 2
don_Vito_zly

Spoko nie ma problemu. Jak już mówimy o "doświadczeniach z kobietami" to wolę się ugryźć w język bo nie wypada przedstawiać w internecie tego kalibru sytuacji ^^ Obecnie jestem na etapie powrotu do traktowania kobiety jak obiekty do wykorzystania. To bardzo praktyczne podejście, polecam

Jabolak

Co ty, chłopcze, wiesz o relacjach z kobietami? Nie to, co taki chłop, jak ja.

ocenił(a) film na 2
DziadekMroz_filmweb

Śmiało obleśny dziadku opowiadaj :) Chętnie posłucham co tam wymyślisz, wykonfabulujesz, połączysz, uroisz, czy tam sklecisz cudze opowieści żeby się popisać :)

Jabolak

Ja już nic nie powiem. I tak nie zrozumiesz :-)

ocenił(a) film na 2
DziadekMroz_filmweb

Obleśny dziad rzekł: "Nie to, co taki chłop, jak ja.", taki co myśli, że ma wiedzę nie do ogarnięcia, czyli taki co nie ma o czym mówić, albo się wstydzi:) Prawda wstydzioszku :>? A tak na serio "chłopie" idź obrabiać hektary morgi czy nad czym tam prowadzisz pług

Jabolak

A ty masz jakąś wiedzę?

ocenił(a) film na 6
Jabolak

Biedaku, kobieta Cie skrzywdzila czy rodzice nie kochali?

ocenił(a) film na 2
Aerdie

Dziewczynko nie wiesz o czym mówisz :) A teraz idź sobie oglądać gnioty, obejrzyj sobie Ladies, Miłość na wybiegu i serie filmów z Karolakiem a nie zawracaj mi dupy

Jabolak

No co ty? Testosteron to mega śmieszny film dla inteligentnych ludzi.

ocenił(a) film na 8
Roger88

Absolutnie się zgadzam. Znakomity film. Absurdalnie niedoceniony.

ocenił(a) film na 9
Roger88

zgadzam się w całej rozciągliwości ....


Film jest MEGA PRAWDZIWY ......

Roger88

Alexis Texas i Sadie West wolę!

Roger88

Jestem kobietą i zupełnie się zgadzam, film kompletnie niedoceniony. Genialne teksty, fajne postacie, zawsze mnie rozbawi

ocenił(a) film na 9
Roger88

Bęc!

ocenił(a) film na 7
Roger88

Zgadzam się, film jest świetny, podobał mi się w 2007 i do dzisiaj uważam go za jedną z lepszych polskich komedii. Bardzo oryginalny scenariusz, świetna gra aktorska (nawet Karolaka), bardzo dobrze zrealizowany film, wyraziste nie jednowymiarowe postacie, świetne dialogi, humor może nie jest najwyższych lotów ale nie jest żenujący. I to wszystko w czasach kiedy polska komedia już upadała, moim zdaniem jest to jedna z ostatnich polskich komedii która trzyma poziom.

ocenił(a) film na 8
Roger88

Świetny film, rozumiem że może się nie podobać, ale zdecydowanie zasługuje na wyższą średnią. Pamiętam w latach kiedy był nowoscią, można było po charakterze kobiety poznać czy jej się spodoba czy nie :D Teraz patrząc na forum, widać że nic się nie zmieniło. Jak się nie ma dystansu do spraw damsko-męskich, i nie dopuszcza się myśli że biologia ma nadal ogromny wpływ na nasze zachowanie i wybory, to lepiej nie podchodzić do seansu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones