PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 095
ocen
5,9 10 1 279095
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron
ocenił(a) film na 8
patii1234

oglądałem ten film w miarę dawno ale wydaję mi się że nie ma tam raczej scen erotycznych ale trochę przeklinania jest

ocenił(a) film na 1
zubek29

A w której "super polskiej komedii" teraz nie klną ? Klną o wiele gorzej niż przysłowiowi szewce bo uważają że to takie "śmieszne" jest.
Otóż dla mnie wcale to nie jest śmieszne w ogóle.

ocenił(a) film na 2
Andy400

Hehe. Wyobrazilem sobie Ciebie w grupie ludzi, ktorzy dyskutuja o filmie, smieja sie i dobrze bawia, a Ty wyjerzdzasz z tekstem z kamienna twarza "Otóż dla mnie wcale to nie jest śmieszne w ogóle." :D!

P.S.
Mnie tez to nie smieszy.

ocenił(a) film na 1
Pagderic

Bo to nie jest śmieszne, lubię komedie i chętnie je oglądam ale pod warunkiem że sa na poziomie.
Dziś np obejrzałem "Hibernatusa" z Louis de Funès i to dla mnie jest komedia pomimo tego że ma ponad 40 lat.
W ostatnią niedzielę obejrzałem na Tvn-ie "Nie lubie poniedziałku" też 40-letnia komedia a uśmiałem się nieźle na niej pomimo tego że widziałem ją poraz któryś już.
Testosteron kiedyś obejrzałem ale nie pamiętam żebym był zadowolony dlatego jutro nie będę tego na TVN oglądał.
Ale jakby był "Miś" to oebejrzałbym z wielką chęcią. Lubię dobre filmy.

ocenił(a) film na 2
Andy400

Bym obejrzal Misia, ale nie moge sie przelamac do starych polskich filmow. Moze dlatego, ze widzialem reklame "Tworcy "Misia" - "Ryś"" To mi sie odechcialo Misia ogladac.

ocenił(a) film na 1
Pagderic

No niestety "Ryś" był słabiutki, nie ma co porównywać z "Misiem" to tak jakby wyrób czekoladopodbny nazywać dobrą czekoladą.

ocenił(a) film na 2
Pagderic

Napisalem wyjezdzasz przez rz... >_<

ocenił(a) film na 1
Pagderic

Ja się tam pisowni innych nie czepiam, byleby z sensem pisali i na temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones