PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 095
ocen
5,9 10 1 279095
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

To chyba najgłupszy film jaki w życiu widziałem. Jeszcze wystarczy popatrzeć na plakat, a już się
nie chce testosteronu oglądać

ocenił(a) film na 9
TechnoMan

Jeśli masz taki gust do filmów jak do muzyki (sugeruje się twoim nickiem) to wcale mnie nie dziwi twój komentarz.
Film jest świetny co tu dużo pisać. Jeśli wg. Ciebie to "najgłupszy film..." to naprawdę nie powinieneś brać się za komentowanie bo jeszcze wiele musisz zobaczyć i zrozumieć.

xxforumowiczxx

Po pierwsze nie sugeruj się nickiem, po drugie i tak mam swoje zdanie, a jak ci się nie podoba moja opinia to jej nie czytaj :)

ocenił(a) film na 9
TechnoMan

Jak ci się nie podoba moja opinia, to jej nie czytaj! Genialne! Ups, za późno, przeczytałem... i właśnie dlatego wiem, że mi się nie podoba! Co teraz? Wejść w polemikę? No nie, bo dostanę odpowiedź "mam swoje zdanie i jak ci się nie podoba, to nie czytaj". Zamknięte koło. Aaaa, już wiem! Piszesz swoje opinie i czekasz na kółko wzajemnej adoracji! No, też tak można. Tylko jałowe to chyba, co nie?

ocenił(a) film na 8
TechnoMan

Obejrzyj "Wojna żeńsko-męska", a wejdziesz pod stół i zawyjesz.

Krytykant

Wolę 80 milionów;)

ocenił(a) film na 8
TechnoMan

I słusznie, ja też.
Chodzi mi o to, że są głupsze filmy od "Testosteronu".

ocenił(a) film na 1
TechnoMan

Zgadzam się w 100 % . Najgorszy film jaki widziałem. Nic tylko gadają. Film o niczym.

ocenił(a) film na 5
Marcin5800

Wróć za parę lat do tego tytułu.

ocenił(a) film na 1
RAC_79

Ja już kila razy wracałam, za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że to jest filmowy muł i wodorosty.

ocenił(a) film na 8
CiotkaKlotka

Pozycja ta nie jest po pierwsze dla kobiet. Po drugie Należy zrozumieć iż nie każdy film, sztuka muszą być dla mas i każdego odbiorcy. Po trzecie krytyka musi być konstruktywna. Wróć- powinna być.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Po co wracać i tracić kolejne 2 godziny życia?

ocenił(a) film na 5
alice12321alice

Pewnych rzeczy gatunek kobiet nie zrozumie. Takie już jesteście.

ocenił(a) film na 9
Marcin5800

Jakby jeszcze gadali o niczym... ale najczęściej kiedy ktoś tak stwierdza, to nie rozumie tych "gadających o niczym"... a ten na dodatek pisze, że "ciągle gadają", więc wniosek - film o niczym... no, to jest jakaś masakra, panowie.

ocenił(a) film na 10
TechnoMan

Spokojnie...jeśli tak sądzisz o tym filmie to znaczy, że albo mało przeżyłeś głównie z kobietami albo życie Cie szczęśliwie oszczędzało. Gdy pierwszy raz widziałem ten film też średnio mi się podobał a parę lat później gdy niektóre historie tam opowiedziane mogłem porównać ze swoim życiem film nabiera zupełnie innego znaczenia.

ocenił(a) film na 1
TechnoMan

Zgadza się, ten film to jedno wielkie bagno głupoty.

ocenił(a) film na 9
CiotkaKlotka

Bagno głupoty to już dawno musiało cię wciągnąć. Na ch*j takie pierdy wypisujesz? Jak mi się jakiś film podoba, nie wpisuję "zajebisty, super, git, extra, wypas, wspaniałe widowisko". Ani w drugim przypadku "muł, wodorosty, dno, g*wno, ch*jnia, dramat". A jeśli nawet, to potem to uzasadniam. Takie wpisy jak Twój tylko wkur*iają emanacją swojej głupoty, bo objawem głupoty jest sam fakt, że wpisujesz kolejny komentarz, który niczego nie wnosi, więc nikogo nie może obchodzić (poza tymi uczulonymi na taką głupotę). Co kogo obchodzi, że CiotkaKlotka albo Tadzik Joł Joł napisze parę epitetów pod czymkolwiek? Czujesz się jakąś ważną postacią, papieżem nieomylnym w kwestiach filmowych? A potem człowiek tylko przewija całe listy tych pierdnięć, jeśli jest ciekaw opinii i liczy na to, że po litaniach przymiotników w końcu trafi na jakieś cywilizowane, wielokrotnie złożone zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones