PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 095
ocen
5,9 10 1 279095
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

Po pierwsze: jestem mężczyzną.
Po drugie: lubię humor z American Pie, ale i z Monthy Pytona. Wysoko cenię mniej i
bardziej ambitny żart. Jeśli jest po prostu zabawny.

Testosteron to jedyny film jaki obejrzałem, który zasługuje na ocenę 1. Pierwsze moje
podejście skończyło się na 30. minucie, kiedy to po prostu zasnąłem. Dzięki radom
siostry, postanowiłem się przełamać i dać temu dziełu kolejną szansę. Wyrywałem
sobie włosy spod pach, wyjadałem muszki owocówki, ale dotrwałem do końca. Opinia:
niesamowity gniot, najnudniejszy film jaki mi dane było obejrzeć. Kompletnie nie
rozumiem oceny średniej równej 6,0, film powinien być podawany na równi z takimi
klasykami jak Kac Wawa, Weekend czy Ciacho. Żart jest prymitywny i nie wierzę, że
komuś aż tak bardzo złe dialogi mogły przypaść do gustu. W tym filmie nie ma za grosz
komedii. W innych tak złych produkcjach starałem się znaleźć cokolwiek, co
usprawiedliwiłoby danie wyższej oceny niż 1. I nawet w tragicznym, w porównaniu do
pierwszej części, Kac Vegas 2 coś się znalazło. Tutaj wszystko jest na poziomie dna. Zły
pomysł na film, fabuła, gagi, aktorstwo, tragicznej jakości "humor" - to wszystko
powoduje, że nie potrafiłem znaleźć choć jednej ciekawej sceny, choć jednego dobrze
wykonanego elementu. Jestem prawie pewien, że lepszym filmem okazałby się nawet
"Gulczas, a jak myślisz".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
EddieMarchewka

moze nie jest tak debilny jak ciacho czy weekend bo tamtym perelkom ciezko dorownac
jesli chodzi o ciacho to chyba nie bylo sceny, ktora by mnie nie draznila
no ale jesli film jest lepszy niz ciacho to zaden plus bo nie trudno to osiagnac

jest nudny, jest cholernie nudny
wiekszosc filmu to wylacznie dialogi, ktore sa w wiekszosci poprostu durne lub calkowicie nieciekawe, aktorzy graja niekiedy dziwnie, a w najlepszych momentach poprostu poprawnie, nie sa w stanie przykuc mojej uwagi, gadaja jakies bzdety, szczytem humoru tutaj jest chyba scena w ktorej typ pobrudzil sie farba i jak koles zamiast prawe drzwi powiedzial lewe, haha ubaw po pachy...
costam piernicza o kobietach, nudy

takie filmy to moglby krecic tarantino bo ma talent do pisania dialogow i do rezyserki i potrafi dobrac aktorow i u niego aktorzy moga plesc jakies bzdety o hamburgerach czy piosence madonny a i tak jest super
tutaj poprostu jest banda facetow, ktorzy sobie cos tam gadaja i zastanawiam sie czy czasem tak wygladalo krecenie tego gniota, dali im kilka flaszek wodki, posadzili przy stole i wlaczyli kamere, na koniec dograli pare scen, ze niby fabula, zmontowali i gotowe

ocenił(a) film na 1
El_Magiko

Masz racje, też z czystym sumieniem mogę dać 1. Film fatalny.

ocenił(a) film na 3
EddieMarchewka

Podpisuję się obiema rękoma i obydwoma nogami.

Dodam tylko, że zewsząd nieuzasadnione bluzgi powodowały u mnie grymasy zniesmaczenia...

ocenił(a) film na 1
EddieMarchewka

Obiema ręcami, obiema nogoma, i wszystkim, czym można. Non plus ultra.

ocenił(a) film na 10
EddieMarchewka

coś mi się wydaje, że co niektórym po prostu zabrakło intelektu żeby ogarnąć całość i zrozumieć pewne niuanse:) To film przerobiony ze spektaklu i jest to sztuka dialogów - to trzeba po prostu czuć - to nie Bond. Ten film z reguły "nie podoba się" facetom nie potrafiącym prawidłowo zaistnieć w relacjach męsko-damskich (bambosze itp.) oraz kobietom nie mającym dystansu do siebie. To niezły wyznacznik, zaręczam:)

ocenił(a) film na 8
andrzejbor

nic dodac ,nic ujac a dialogi sa glownym atutem tego filmu,tylko trzeba je zrozumiec i potraktowac z przymruzeniem oka.Nie kazdy facet to swinia,nie kazda kobieta to suka,chociaz ludziom przytrafiaja sie w zwiazkach rozne historie.

ocenił(a) film na 1
andrzejbor

Ten film z reguły podoba się trzynastolatkom i osobom o mentalności trzynastolatka, którzy ograniają całość, rozumieją niuanse i odkrywają głębię przemyśleń w stylu "wszystkie kobiety (oprócz naszych krewnych) to murwy wszeteczne".

Zwykle to powinno przechodzić gdzieś w okolicach dwudziestki, a już na pewno w pierwszym dobrym zwiazku, ale jak widać - czasem nie przechodzi.

ocenił(a) film na 8
otis_tarda

zdaje sie ze wrociles z wiejskiego wesela,albo musisz na takowe isc

ocenił(a) film na 8
hoga_fw

chcialbym miec trzynasie lat i takie doswiadczenie

ocenił(a) film na 1
hoga_fw

No, to mnie zripostowałeś. Nic, że zupełnie bez sensu, pewnie wystarczy Ci sama satysfakcja, że się wpisałeś.

ocenił(a) film na 8
otis_tarda

pewnie tak i vice versa

ocenił(a) film na 7
andrzejbor

Dokładnie. Film pokazuje, że kobiety to jednak nie są aniołki i co najgorsze po każdym kolejnym "seansie" dostrzegam w nim coraz więcej prawdy- fakt ukazanej z przymrużeniem oka, ale jednak prawdy...

ocenił(a) film na 10
EddieMarchewka

Groza, ciężko skomentować Twoja recenzje, ale groza hejtu. Ciężko w twojej wypowiedzi znaleść jakiś konkret i chyba nie będę się starał. Żal mi Ciebie strasznie i może kiedyś zrozumiesz jak życie jest złożone i proste zarazem a związki damsko męskie to czysta fizyczność a nie metafizyka.

ocenił(a) film na 1
EddieMarchewka

Zrobienie filmu opartego o dialogi z nudnymi dialogami to zbrodnia. Czuć, że pan Saramonowicz sam się uśmiechał do siebie pisząc scenariusz, zachwycony swoim geniuszem; szkoda tylko, że my jako widzowie nie podzielamy tego sentymentu. Aktorzy też mało co robią z linijkami - ich ruch to stanie w miejscu i czekanie na swoją kolejkę, by wypluć kolejną porcję żałosnych niby to dia-, ale w sumie to monologów. Do narzekania na nieśmieszną treść dorzucę też przytyk dot. koszmarnego montażu - wszystko pocięte bez ładu i składu, prowadzenie uwagi widza zerowe (musiałem aktywnie ruszać gałkami ocznymi, by podążać za "fabułą" = jest źle). Zmarnowany wieczór, mogłem go spędzić np. na dmuchaniu nosa czy montowaniu mojego nadchodzącego projektu "Szwagry 2 2".

EddieMarchewka

Avatar 3 nadchodzi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones