PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 094
oceny
5,9 10 1 279094
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

Ocena spadła o jedno oczko, na pewno wiąże się to z nagłą nienawiścią do Karolaka, Szyca i być może Adamczyka, nie wiem dokładnie kogo tam teraz hejtujecie. Rok produkcji to 2007, to jedna z ostatnich naprawdę dobrych polskich komedii, bardzo dobra fabuła, świetna gra aktorska oraz mistrzowskie dialogi. Kobiety nie powinny sie poczuć urażone Testosteronem, trzeba podejść do niego z dystansem, żeby zrobić ukłon scenarzystom za pokazanie szczerej prawdy w nieco brutalny sposób. Porównanie ludzi do zwierząt pod względem nawiązywania relacji seksualnych czy samego łączenia się w pary jest jak najbardziej trafne, a całe to pieprzenie o miłości uczuciach i wyższych potrzebach można by sobie darować, ale wtedy świat ludzkich więzi stałby się zbyt płaski.
Ubawiłem się, nabrałem ochoty na pójście na wesele, na wódeczkę i przede wszystkim film pomaga nabrać dystansu do relacji z kobietami :]

ocenił(a) film na 7
nillvo

Zgadza się w ostatnich niecałych 10 lat, to jedna z lepszych polskich komedii. Wśród tych romantycznych gniotów, wreszcie coś z czego można się pośmiać więcej niż raz. Cieszę się też, że powstał "weekend", bo to powrót d starych fajnych komedii z tematyką gangsterską. Co prawda denerwuje mnie ten ten...M... nie pamiętam, chodzi mi o tego wspólasa Pazury. =P

ocenił(a) film na 3
JohnBVB

Chyba obaj piszecie o jakimś innym filmie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones