PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 095
ocen
5,9 10 1 279095
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

Genialny

ocenił(a) film na 10

Jestem facetem i jak każdy facet ocenie ten film nie w skali 1-10 tylko w skali 5-10. Uważam ten film za genialny. Super dialogi, piękne zdjęcia. Aktorzy są bardzo dobrze dobrani do granych ról.
Ktoś powie, że ten film jest wulgarny, wyniosły, wykwintny, ale ja sie z tym nie zgodzę, ten film jest geniuszem w swoim gatunku :)
Nie wiem czy zauważyliście, ale 90% kobiet uważa ten film za "gniot" a 80% mężczyzn uważa ten film za arcydzieło. Czekajcie czekajcie powstała odpowiedź na "Testosteron" = "Lejdis" - myślenia kobiet w tym filmie nie rozumiem, ale starałem się zrozumieć i uważam ten film za fajną odpowiedź na "Testosteron".
Każdy ogląda to co lubi, ktoś ogląda horrory, ktoś filmu akcji, ja lubie filmy komediowe (bez przesadzonego humoru - lubie filmy z humorem takim, który moze spotkać każdego z nas) i taki właśnie jest testosteron.
Jest "Kiler", jest "Kariera Nikodema Dyzmy", jest "Chłopaki nie płaczą" i wiele innych filmów o których nie napisałem, dale "Testosteron" jest dla mnie filmem który dołącza do grona dobrych polskich komedii. I mówcie sobie co chcecie, ja i tak uważam ten film za taki który jest dobrym wysłannikiem czasu a za razem niesie za sobą przesłanie którego kobiety nie zrozumieją (dlatego odsyłam ich do "Lejdis".

Znając życie połowa albo i większość osób "zjedzie" mnie za ten wpis, ale takie jest moje zdanie i uważam ten film, za dobre polskie kino komediowe i rozrywkowe.
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones