PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 095
ocen
5,9 10 1 279095
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

obsada taka jak należy ale Stavrosa nikt nie pobija te jego teksty i miny powalają w każdym filmie oglądałem drugi raz i ponownie się uśmiałem typowo męskie kino do obejrzenia z kumplami przy piwku chodź samemu oglądając również dobra zabawa polecam wszystkim z poczuciem humoru;)

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

Takie "typowo męskie kino" można także obejrzeć z żoną i zaśmiewać się do łez. Jeśli miałabym przyrównać "testosteron" i "Lejdis" to daję 10:2... Cała obsada Testosteronu jest doskonała, jedna postać prześciga drugą, każdy z panów doskonale poczuł się w swojej roli i nie ma lepszego i gorszego, nikt nie jest drugoplanowy. Co drugi tekst powoduje salwy śmiechu, nawet jeśli Stavros po raz siódmy powtarza, że "wszystkie one to suki" to w kontekście sytuacyjnym jest to zabawne. My kobiety też mamy dystans do siebie - równie doskonale się bawiłam na "baby są jakieś inne" a nie wszystko trzeba brać tak dosłownie do siebie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones