PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 089
ocen
5,9 10 1 279089
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

Beznadzieja.

ocenił(a) film na 1

1/10 A nawet 0/10, bo ten film jest po prostu do kosza.

ocenił(a) film na 8
CityOnilne

ehh, zapodaj sobie 102 dalmatyńczyki w takim razie :)

ocenił(a) film na 1
GanGstaRR

Wierz mi, to już lepsze kolego! :)

CityOnilne

aha, no to wiele wyjasnia:)

bobby89

dokładnie....

CityOnilne

Dokładnie, 1/10, to dla mnie też za wysoka nota, ale cóż.

Camilla3

prawda w oczy kole ;p

ocenił(a) film na 8
CityOnilne

To jest specyficzna komedia już dla bardziej dorosłych osób, nie dla nastolatków, którzy domagają się akcji i pokazywania "dupy" w filmie :) Z niej można wyciągnąć jakieś refleksje, szczególnie jak samemu ma się jakieś doświadczenie życiowe. Proponuję wrócić do tego filmu za parę lat, w każdym razie nie jest to komedia typu Straszny Film :)

ocenił(a) film na 8
GanGstaRR

PS. filmu będę bronił bo to naprawdę dobra POLSKA komedia, gra aktorów jest na poziomie, teksty również, nie jest taka debilna jak niektóre polskie produkcje, a i kamera ładnie "chodzi" ;)

ocenił(a) film na 10
GanGstaRR

Popieram 'GanGstaRR' to nie jest komedia stylu American Pie chodz z tego co ja widzę wszyscy tak by chcieli. Ten film jest jeden z lepszych na polskiej scenie, grupa najlepszych jak do tej pory aktorów w polsce. ja daje 9/10.

ocenił(a) film na 6
ErykGT500

Zgadzam się z obiema wypowiedziami a Ty młody człowieku- mam na myśli CityOnilne- się nie unoś bo nie chodzi o żadne IQ tylko o to,że inne filmy podobają się 20latkowi a inne 40,50latkowi.Sprawa oczywista,wynikająca z doświadczeń życiowych i gustu,który też z wiekiem się zmienia.Taka kolej rzeczy.

ocenił(a) film na 8
GanGstaRR

Ja oglądałem ten film 1. raz mając chyba 15 lat i bardzo mi się podobał. Wydaje mi się że jest to poprostu troche specyficzny rodzaj humoru. Ale film rzeczywiście prezentuje sobą też jakieś sytuacje życiowe i prawdziwe. Ja tą komedie bardzo polecam, jeśli ktoś lubi trochę "inteligentniejszy" humor

użytkownik usunięty
CityOnilne

Rany Boskie! Dobrze, że nie poszedłeś na to DO TEATRU... bo z twoim gustem i inteligencją prawdopodobnie zacząłbyś gwizdać w połowie spektaklu... Ja wiem, że kino jest dla mas, i to nie zawsze inteligentnych, ale jakk czytam wypowiedzi takich kmiotów to mi ręce opadają.

ocenił(a) film na 1

Ciekawe...
Ja nie stawiam na ''dupy'' w filmie, tylko na poziom aktorski i przekaz filmu. Polacy znów pokazali swoje cholernie ''wysokie'' IQ i nawet nie potrafią przemilczeć, gdy ktoś ma inne zdanie. No cóż... do uśpienia.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

Zgłosiłem nadużycie. Dość mam dzieciaków niewychowanych na stronach takich, jak ta.
Mam nadzieje, że już za parę godzin nawet nie będziesz mógł/mogła wejść tutaj.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4

Masz nudne teksty. Moja czteroletnia siostrzenica zna więcej przekleństw. Twoje brzmią jakbyś je wziął z niskobudżetowych filmów - tandet z Paris Hilton.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

NADUŻYCIE :)

użytkownik usunięty
Karolina_ zmierzch2

a ty masz nudną... co ja gadam - ŻAŁOSNĄ ksywkę, dobrą dla 10-letniej idiotki, stąd też nic dziwnego, że tak wspaniale podzielasz "gust" tego kmiota wieśonline...

ocenił(a) film na 4

Twój obrazek świetnie do ciebie pasuje.

ocenił(a) film na 4
CityOnilne

Lubię polskie komedie, bo czasami są fajniejsze od zagranicznych, ale TESTOSTERON jest bez wątpienia nudnym, niezbyt porywającym, wkurzającym i najgorszym filmem jaki mogli zrobić Polacy.
4/10. Gdyby nie Adamczyk, Kot i Stuhr (którzy jakoś uratowali ten film), to dostałby ode mnie 0/10.
IDEALNY FACET DLA MOJEJ DZIEWCZYNY też nie jest porywający. Tylko LEJDIS im wyszedł:))
W TESTOSTERONIE najgorsi są jak zwykle Szyc i Karolak.

ocenił(a) film na 1
Karolina_ zmierzch2

Karolino masz racje, akurat ten film był żenujący. Szkoda, że nie ma takich filmów, jak dawniej. Dobre polskie produkcje...

ocenił(a) film na 4
CityOnilne

Typu KILER...

ocenił(a) film na 1
Karolina_ zmierzch2

No już lepsze.
Ja jednak wole amerykańskie produkcje.

ocenił(a) film na 4
CityOnilne

No teraz to zagraniczne są o wiele lepsze od polskich.

ocenił(a) film na 1
Karolina_ zmierzch2

wiadomo. :)

ocenił(a) film na 9
CityOnilne

Tak, np "Moja super ex dziewczyna" i "naga bron" 10/10, faktycznie, swiatowy poziom, film trzeba zrozumiec, niestety trzeba przy ogladaniu wlaczyc mozg, Ty widocznie wolisz bez

ocenił(a) film na 8
Karolina_ zmierzch2

"Typu KILER" - rozj*b@ł@ś mnie dziewczynko, wracaj do podstawówki, może włączą ci ZMIERZCH na lekcji ;d

ocenił(a) film na 4
GanGstaRR

Nie muszą, mam ZMIERZCH w domu:))

ocenił(a) film na 10
Karolina_ zmierzch2

rany boskie <beczy>....

GanGstaRR

Życzę Ci częstego lizania kaktusa na dobranoc oraz wspaniałej rozrywki z wsadzonego granatu w tył.

ocenił(a) film na 6
CityOnilne

Dawniej,tzn. kiedy ???

ocenił(a) film na 8
Karolina_ zmierzch2

Widać jakie macie stępione gusta...

ocenił(a) film na 9
Karolina_ zmierzch2

Sorry - ale lepiej żeby tego filmu nie oceniały kobiety. Zobaczyłyście plakat i się pewnie spodziewałyście Bóg wie czego. Świetny film i możecie dawać mu same zera. Świetny. Amen. Na tle reszty a zwłaszcza ostatnich wynalazków - to jak porównanie dobrego wina (nie z najwyższej półki, ale jednak) do jabola za parę zł.
Film oglądałem ze 3 razy - za każdym razem się śmiałem. A ostatnie produkty naszej kinematografii raczej skłaniają do płaczu. Ale nie - śmiałem się radośnie, a gra aktorów robiła wrażenie. Może kiedyś film będzie bardziej doceniony, choć patrząc na ocenę i tak jest bardzo dobrze w porównaniu do reszty stawki ;)

Prawie 40-latek
P.S." Zmierzch" przestałem oglądać po 10 minutach. Ale może chociaż oboje lubimy "Harrego Pottera" ;)

ocenił(a) film na 8
CityOnilne

Widocznie nie macie zbyt wielkiego poczucia humoru bo ja za każdym razem leje ze śmiechu ;D

ocenił(a) film na 1
BunHeaD

Ja mam b. dobre poczucie humoru, wierz mi, ale ściskał mnie tutaj raczej żal. Ważne, że się Tobie podobał ten film. :)

ocenił(a) film na 9
CityOnilne

Mi tam sie film bardzo podobal. kapitalna gra aktorow denerwuja mnie osoby ktore mowia, ze nie ma filmow jak dawniej. fakt nie ma ;d kazdy film jest inny

de_niro_fan_500

Wasi pra pra pra pra pra dziadowie mądrzejsi byli, niż Wy tutaj razem wzięci, a nie nie mieli matóry nawet!

ocenił(a) film na 8
de_niro_fan_500

Heh...! Testosteron to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat! Ale trzeba mieć nieco więcej w głowie, żeby go zrozumieć; dzieci... Uwielbiam

ocenił(a) film na 8
sylwia_ami_2

Proszę o nie wyzywanie nikogo od dzieci.Zgadzam się z kolegą CityOnline film jest baaardzo słaby.Oglądałem wiele polskich komedii a ta nie powiem nie jest głupia aż tak jak np. Gulczas ale trzeba powiedzieć że jej poziom intelektualny jest bardzo niski. Dziękuje dobranoc.

ocenił(a) film na 1
bisban

Co prawda, to prawda.

ocenił(a) film na 8
bisban

"Proszę o nie wyzywanie nikogo od dzieci." co za hit :D

ocenił(a) film na 8
bisban

Co ty nie powiesz, to wymień mi inteligentne komedie skoro jesteś taki cwany....I niby czemu sytuujesz TESTOSTERON niemalże obok Gulczasa (CO TO w ogóle za porównanie?!) Z ciebie taki znawca komedii jak z mojej babci strażak... Z resztą jak komedia może być w pełni "inteligentna", zastanów się nad swoją głupotą i nieodpartą chęcią pokazania jaki to z ciebie erudyta, a tak na prawdę (tu cytuję powiedzenie) jesteś CHÓJ DÓPA I KAMIENI KUPA :)
Co do testosteronu to sklada się głównie z dialogów i nie są to głupie gadki... tak że GOŃ SIĘ!

ocenił(a) film na 8
GanGstaRR

To było do mnie? Jeśli tak to nie będę z tobą dyskutował cwany kmiocie.

ocenił(a) film na 8
bisban

bo cię zgasiłem, nierozgarnięta pomywaczko :)

ocenił(a) film na 1
GanGstaRR

Myślę, że jeśli ktoś takie teksty wali, jest osobą niepełnosprawną rozumnie. Współczuje kolego, naprawdę.

ocenił(a) film na 9
bisban

ok, wy chodzcie do kina na inteligentna komedie, ale nam, rozrywkowym ludziom pozwolcie ogladac komedie proste i nieskomplikowane.
a z twojej wypowiedzi wynika, ze sam jestes baaaardzo nietolerancyjny, to jaki ten film jest pozostaw znawcom filmu, od siebie mozesz ewentualnie powiedziec, ze tobie, inteligentowi, ten film sie nie podobal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones