PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 094
oceny
5,9 10 1 279094
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

10/10

ocenił(a) film na 9


Dlaczego, bo zajebiście mnie się podobał, nie dość że ze śmiechu padałem, do tego jest mocna historia, świetne dialogi, świetni aktorzy (chociaż Szyca nie lubię a Adamczyka znieść nie mogę, jak go widzę to od razu k... mnie bierze)(za to Maciek jak zawsze genialny) i pada kilka prawd z którymi w pełni się zgadzam.

Niektórzy uważają że film krzywdzi kobiety, ja powiem tak prawda często jest bolesna.

ocenił(a) film na 9
LordNeo

Film nie to ,że przepełniony fantastycznymi dialogami, to ukazuje psychologiczne modele mężczyzny co trudno znaleźć w masowym kinie. Prawda krzywdzi nieco kobiety

ocenił(a) film na 9
Serferoo11

Zgadzam się z wami.

ocenił(a) film na 8
raVadrian

ale tylko nieco ;D

ocenił(a) film na 10
LordNeo

W moich kregach nawet kilka zwrotow weszlo do codziennego uzytku.

ocenił(a) film na 7
mfkosla

w moich tak samo ;d

ocenił(a) film na 8
LordNeo

Dawno się tak nie uśmiałem na polskiej komedii - ale cóż jak widać są gusta i guściki - niektórzy pewnie widząc obsadę z góry dali złą ocenę

ocenił(a) film na 7
LordNeo

Jestem kobietą, ale jakoś nie czuję się skrzywdzona ;D. Mało tego - za każdym razem, kiedy oglądam tę produkcję od razu mam lepszy humor. Dobra komedia to dobra komedia, bez względu na płeć.

ocenił(a) film na 10
Goszka_

wyjdź za mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones