PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 089
ocen
5,9 10 1 279089
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

to nie taka glupia komedia - kobieta jej nie zrozumie. Prawda jest taka, ze trzeba pukac ile
sie da i nie przejmowac sie jakimis moralami, bo facet tak zostal zaprojektowany ;) Jest tam
kilka fajnych prawd, za ktore cenie ten film. Nie lubie sie oszukiwac, wiec nie bede prawil
"szanuj kobiety", gdyz jest mi bardzo daleka ta filozofia ;)

ocenił(a) film na 3

No tak każdy ma swoją ideologie życiową. A to że jestem kobietą nie znaczy że filmu zrozumieć nie potrafię. Trochę płytkie rozumowanie.
Zresztą, gdyby takie coś padło z ust kobiety, od razu uznana by została za puszczalską, latawicę, i inne najgorsze.
I nie wrzucaj wszystkich facetów do jednego wora.

ocenił(a) film na 4
hjota

No właśnie :)

ocenił(a) film na 9
patkot28

Strasznie Panie zaniżacie ocenę tak świetnego filmu. Dla mnie klasyka z kultowymi tekstami i świetną grą aktorską. Jedna z ostatnich polskich komedii na tak wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 4
BanderasKornel

A ja jestem panem i mnie film wcale nie zachwycił :P

użytkownik usunięty
hjota

no cos ty, dawaj dupy na prawo i lewo, mi to nie przeszkadza, twoja dupa. Problem ktwi w tym, ze ty nie rozumiesz roznicy miedzy kobieta, a mezczyzna

ocenił(a) film na 3

Skąd taki wniosek? Na podstawie jednego filmu? Ludzka głupota naprawdę nie zna granic ((

ocenił(a) film na 8
hjota

Ten film trzeba traktować z przymrużeniem oka (jak wiekszość komedii) zwłaszcza biorąc pod uwagę tematykę damskomęską. Gdyby zamiast facetów postawic tam kobiety, szłyby podobne teksty, czego przykładem jest film Lejdis, który próbował powturzyć sukces Testosteronu ale mu już nie wyszło tak dobrze( panie pewnie są innego zdania ;) ). Film jest jak dla mnie świetny, dobre teksty, ciekawa fabuła i dobra gra aktorska. Czego chciec więcej, moze jedynie tego aby widz nie traktował tego filmu ad personam i tyle.

ocenił(a) film na 3
diacono

Ortografia.
Co Ty piszesz, jak personalnie. To film, oceniam ogół, a nie. Jestem w szoku.

użytkownik usunięty
hjota

na podstawie tego, co mi napisalas

ocenił(a) film na 3

Zamilcz, tak będzie lepiej.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3

Kultury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones